Zvířata

Máte doma nějaké chlupaté zvíře?:)

Ne. (2970)
 

Ano, jedno. (3085)
 

Dvě. (3069)
 

Tři. (2946)
 

Čtyři. (2971)
 

Kalendář

Zajímavosti

Uprchlý pták nandu terorizoval vesnici a nakopal veterináře

Dvoumetrový pták Charlie uprchl z drůbeží farmy v hrabství Worcestershire ve Velké Británii a neuvěřitelných sedm hodin terorizoval vesničany, kteří se ho marně snažili zadržet. Nandu je příbuzný pštrosa a přestože také nelétá, tak je takřka nemožné ho zpacifikovat, když se rozčílí. Během půldenního šílenství se doslova probíjel zahradami a zaútočil i na veterináře.
9. 2. 2009 14:00 - LONDÝN

"Bylo to dobrodružné, když jsme si uvědomili, že nám Charlie zmizel, tak jsme se vydali sledovat jeho stopy ve sněhu," řekl 38letý majitel farmy Sharoun Gould. Stopu naštěstí neztratili, a tak skupinka pronásledovatelů došla až do sousední vesnice Pershore vzdálené pět kilometrů.

Pták na útěku však doslova šílel, přeskakoval nízké ploty zahrad a ohrožoval obyvatele vesnice, kteří se ho pokoušeli zadržet. Po svém běsnění si pak začal spokojeně vytrhávat peří.

Nezkrotného opeřence se nakonec i přes jeho odpor podařilo zpacifikovat, když na něho vesničané naházeli ručníky a prostěradla. I tak se mu ale povedl finální útok, veterináře kopnul přímo do hlavy.

Novinky.cz

Žádné komentáře