Zvířata

Máte doma nějaké chlupaté zvíře?:)

Ne. (2970)
 

Ano, jedno. (3085)
 

Dvě. (3069)
 

Tři. (2946)
 

Čtyři. (2971)
 

Kalendář

Horoskop pro kočky

Jsem kočka činu, pořádná bojovnice. Pokud se už pro něco rozhodnu, pak učiním vše pro to, abych toho dosáhla. Jsem vůdčí Kočičí typ a přímo nesnáším bezpráví. Mám pocit, že musím neustále někoho hájit, obhajovat a pomáhat někomu. Bohužel to však jen málokdo ocení, ale je fakt, že mě to neoblomí, ba naopak. Neexistuje nic, s čím bych si po kočičím způsobu neporadila, ať už jde o náročný úkol či o cokoliv, co mi zpříjemní život.
Jestli je někdo opravdová hrdá Kočka, kočičí dáma se vším všudy, tak jsem to právě Já.
Jsem Kočka mnoha tváří. Zvláště v dospívání jsem neuvěřitelně vrtkavá a nevypočitatelná. Přesto nejsem bezcitná, jak se na první pohled může zdát. Od druhých potřebuji soucit a pochopení, pak bývám výbornou kočičí společnicí a mnozí lidé mne obdivují. Jsem dobrá herečka, pokud chci, dokáži se zalíbit a pokud ne, dám to pořádně svému okolí najevo, pak je vhodnější na mne nesahat. Všechno jde podle mne, pokud chci, mazlím se a pokud ne, ale to už poznáte sami ...
Patřím mezi velice skromné kočky, které jsou velice spořádané a cílevědomé. Zbytečně za mě nebudete muset utrácet, nemám vysoké nároky na své bydlení ani stravu. Naučte se ode mne spokojenosti s tím, co máte a dostane se vám tím lekce spořivosti. Mám ráda svůj pelíšek a misku s kočičí dobrotou, a to pak zapomenu na všechna ostatní trápení a užiji si romantiku klidného domova, za který jsem svým majitelům velmi vděčná.
Já patřím mezi kočičí Královny, jejichž neskonalý půvab a temperament je v širé dáli znám. Potřebuji mít stále navrch, jak nad svými zvířecími přáteli, tak i nad svým Pánem či Paničkou. Jakmile mne někdo sesadí z mé pozice, dokáži být zlá až krutá. Ale dostanu-li se zase navrch, změním se ve velice milou, mazlivou Kočičku, která bude obdivována a uctívána každým, kdo náš příbytek navštíví.
Patřím mezi Kočky, které dokáží být současně absolutně praktické a kočičím způsobem romantické. Jsem kočičí perfekcionalistka, která sice není dokonalá, ale zarputile věřím, že nikdo nedokáže všechno dělat tak pořádně a kvalitně jako Já sama. Nebojím se tedy, že byste si na lov myší sjednali někoho jiného.
Jsem nejen půvabná, krásná Kočka, ale nechybí mi ani kočičí moudrost, rozvážnost a uvažování.
Jsem velice sebevědomá, hrdá a přitažlivá Kočka, která v mnohém předčí všechny ostatní Čičiny. Překypuji kočičí vášní, i když ji pečlivě skrývám svým chladným, vyrovnaným přístupem zejména k neznámým kočičím kocourům a lidem. Miluji kočičí dobrodružství. Láká mě vše nepoznané, přičemž při poznávání dokáži i patřičně zariskovat.
Jsem velice přátelská a upřímná Kočka, která si získává lidi na svou stranu svým osobitým a zvláštním kouzlem. Dokáži jasně a logicky posoudit každou situaci, přičemž si zachovám víru, že buď se vše zlepší a nebo se prostě nedá nic jiného dělat, než přijmout domov takový, jaký je.
Vím, že patřím mezi velice atraktivní Kočky, které ve společnosti Lidí nikdy nezůstanou bez povšimnutí. Jedna z mých nejtypičtějších a nejpříjemnějších kočičích stránek je přirozený kočičí půvab a dobré kočičí způsoby. Mám vrozený smysl pro společenský šarm a konzervativní kočičí vzhled.
Patřím mezi Kočky, které jsou velice nepředvídatelné, nezkrotné a svobodomyslné. Mám mnoho kočičích zájmů, většinou nedělám nic pořádně a není výjimkou, že se náhle rozhodnu a začnu se zajímat o něco úplně jiného než doposud. Pokud mne lákal lov na myši, najednou dám raději přednost buřtu ležícím na stole.
Patřím mezi nejžádanější Kočky, a to zejména pro svou kočičí tajuplnost a zdrženlivost. Mnohým připadám roztomile nevyzpytatelná a tím i jako Kočka snů.